5 Element Buhurdanlık Serisi

5 ELEMENT BUHURDANLIK SERİSİ

PastedGraphic-1

Ürün kullanımı: Difüzör, buhurdanlık ya da kurutulmuş bitkilere damlatarak kullanabilirsiniz.

Ürün İçeriği: %100 saf organik uçucu yağ karışımı. Sentetik koku, sentetik boya ve koruyucu içermez.

Net: 5 ml

Fiyatı: 135 tl/adet KDV dahil

Bu ürünleri temin etmek için lütfen iletişime geçiniz.

Feng Shui de kullandığımız 5 element için, yeni “5 ELEMENT BUHURDANLIK SERİSİ” ni oluşturduk. Evde yaktığınızda, her biri sizi doğaya daha yaklaştıracak, hem sizi hem de evinizin enerjisini dengeleyecek olan bu uçucu yağ karışımları fiziksel-ruhsal ve duygusal olarak da sizleri destekleyecektir.

Bir mekanı algılarken 5 duyumuzu kullanırız. Özellikle koku duyumuzun bütünsel sağlığımız üzerinde oldukça büyük bir etkisi vardır. Evlerimizin, yaşam kozalarımızın bizim en rahat ve en güvende hissettiğimiz, bizi sarıp destekleyen, duyularımıza iyi gelen yerler olmasını isteriz. Yaşam enerjisi evimizde dengeli bir şekilde dolaşıyorsa, içinde yaşayan bizleri de destekler ve bizim de mutlu hissetmemizi sağlar.

Bu seride mekan ve koku kavramını farklı bir yönden bir araya getirmeye çalıştık. Aromaterapide kullandığımız doğada bulunan bitkilerin uçucu yağları ile Feng Shui de kullandığımız 5 element bilgisini harmanladık. Ve ortaya, evlerimizin enerjilerini tazeleyecek, yükseltecek, dengeleyecek bu 5 Element Buhurdanlık serisini çıkarttık.

Ağaç elementi hayat yolculuğumuzda yeni gelihmelere, canlılığa, girişimciliğe, iyimserliğe ve umuda destek verir. Ağaç elementinin dengesizliğinde ortaya çıkan en belirgin durum kontrolü kaybetme hissi ile birlikte öfke ve hayal kırıklığı halinin artmasıdır.

Ürün Bileşenleri: Sedir Uçucu Yağı (Cedrus atlantica), Limon Çimi Uçucu Yağı (Cymbopogon citratus), Nane Uçucu Yağı (Mentha piperita), Aspir Sabit Yağı (Carthamus tinchtorius), Susam sabit yağı (Sesamum indicum), Vitamin E.

Toprak elementi yaşamın içinde kişinin tüm potansiyeli ile uyanık ve var olmasına destek verir.

Toprak elementinin dengesizliğinde ortaya çıkan en belirgin durum kaygı halinin artmasıdır.

Ürün Bileşenleri: Biberiye Uçucu Yağı (Rosmarinus officinalis), Lavanta Uçucu Yağı (Lavandula intermedia), Paçuli Uçucu Yağı (Pogostemon cablin), Aspir Sabit Yağı (Carthamus tinchtorius), Susam sabit yağı (Sesamum indicum), Vitamin E.

Metal elementi yaşamın içinde ilerlerken gereksiz ve eski olanın bırakılmasına, yeni deneyimlerin kabul ve uyumuna destek verir. Metal elementinin dengesizliğinde ortaya çıkan en belirgin durum dış dünyaya ilgisizlik ve hüzün halinin artmasıdır.

Ürün Bileşenleri: Bergamot Uçucu Yağı (Citrus bergamia), Mercanköşk Uçucu Yağı (Origanum marjorana), Sığla Uçucu Yağı (Liquidambar orientalis), Aspir Sabit Yağı (Carthamus tinchtorius), Susam sabit yağı (Sesamum indicum), Vitamin E.

Ateş elementi bize, dış dünyaya katılmak, sağlıklı ilişkiler kurmak, yaşamla ilgili istek, heyecan ve mutluluk duymak için destek verir. Ateş elementinin dengesizliğinde ortaya çıkan en belirgin durum hayata karşı isteksizlik, mutsuzluk, huzursuzluk halinin artmasıdır.

Ürün Bileşenleri: Ardıç Uçucu Yağı (Juniperus communis), Limon Uçucu Yağı (Citrus limon), Tarçın Uçucu Yağı (Cinnamomum zeylanicum), Aspir Sabit Yağı (Carthamus tinchtorius), Susam sabit yağı (Sesamum indicum), Vitamin E.

Su elementi hayat yolculuğunun bilinmezleri karşısında ayakta kalabilmek için, mücadelemize ve bilgeliğimize destek verir. Su elementinin dengesizliğinde ortaya çıkan en belirgin durum korku, şüphe ve güvensizlik halinin artmasıdır.

Ürün Bileşenleri: Mandalina Uçucu Yağı (Citrus reticulata), Itır Uçucu Yağı (Pelargonium graveolens), Ylang Ylang Uçucu Yağı (Cananga odorata), Aspir Sabit Yağı (Carthamus tinchtorius), Susam sabit yağı (Sesamum indicum), Vitamin E.

X