Çin Astrolojisi

ÇİN ASTROLOJİSİ

HARİTA 02Kaderin 4 sütunu da dediğimiz Çin astrolojisi bize sahip olduğumuz potansiyel hakkında bilgi verir , adeta hayat yolculuğumuzun haritası gibidir. Sene, Ay, Gün ve Saat hanelerinden oluşan bu sistemde her sütun 2 element tarafından temsil edilir. Tüm Çin metafizik bilimlerinde olduğu gibi bu sistemin temelini de 5 element oluşturur; Ateş, Toprak, Metal, Su ve Ağaç.

 

Bu elementlerin arasında ilişki, bizi tasvir eder ve hayat yolculuğumuzda bize eşlik eder. Karakterimiz, yeteneklerimiz, potansiyelimiz, hayatımızdaki kişilerle ilişkilerimiz, güçlü ve zayıf yanlarımız, kariyerimiz kaderin 4 sütunundaki 8 elementin arasındaki ilişki ile yorumlanabilir.

 

Astroloji danışmanlığı ile geçmişe değil de geleceğe odaklanarak doğru tercihler yapmanıza yardımcı olabiliriz. Hayatınızın kalitesi yaptığınız tercihlerle şekillenir. Kendinizi ve potansiyelinizi iyi bilirseniz tercihleriniz de doğru olur. Şans veya şanssızlık dönemlerinizi bilir, hayatınızda karşınıza çıkanları daha farklı bir bakış açısıyla değerlendirip yorumlayabilirsiniz. Hayatınızdaki insanları, ailenizi, eşinizi, arkadaşlarınızı, çocuklarınızı, çalışma arkadaşlarınızı daha farklı değerlendirebilir, ilişkilerinizi güçlendirebilirsiniz.

 

Feng Shui, Çin Astrolojisini de kullanarak kendimizi ve yaşadığımız mekânı dengede tutmayı amaçlar. Feng Shui analizi yapılırken, yaşanılan mekânlardaki kişilerin, mekânlarla olan ilişkisine de bakılır. Feng Shui analizi ve Çin astrolojisi analizi birlikte değerlendirildiği takdirde o mekânda yaşayan kişilerin olumlu elementlerini temsil eden renkler, formlar ve materyaller dekorasyonda öncelikli olarak kullanılır.

ÖZEL GÜN SEÇİMİ

Çin astrolojisinde kişinin doğum tarihi element bilgisine çevrilir. Zamanı gösteren her bölüm (Saat-Gün-Ay-Yıl) 2 Element ile belirtilir ve bu elementler arasındaki ilişkiye bakılarak kişinin bir çeşit yol haritası çıkarılır.

 

Sizin de hayat yolculuğunuzda alacağınız önemli kararlarda (işe başlama, doğum, evlilik, kontrat imzalama, ameliyat vbg.) haritanıza uygun, sizi destekleyecek, olumlu günleri sizi seçebiliriz.

Tüm sorularınız için lütfen info@madeinfengshui.com adresine mesaj atınız

X