5 Element Denge Yağları Serisi

5 ELEMENT DENGE YAĞLARI SERİSİ

DSCF9345 copy2

Ürün kullanımı: Avuç içerisine alacağınız bir miktar ürünü vücudunuza masaj yaparak uygulayın.

Ürün İçeriği: %100 saf organik uçucu yağ karışımı, Aspir ve susam yağı sabit yağları, E vitamini. Sentetik koku, sentetik boya ve koruyucu içermez.

Net: 50 ml

Fiyatı: 125 TL/adet KDV dahil

Bu ürünleri temin etmek için lütfen iletişime geçiniz.

Aromaterapi, doğada var olan aromatik bitkilerin çeşitli bölümlerinden elde edilen yağların, yine bizlerin duygusal ve zihinsel sağlığımızı iyileştirici ve tamamlayıcı olarak kullanılması esasına dayanır. Esansiyel yağlar, beş elementi dengelerken, meridyenlerimizdeki “Chi akışının da dengeli, uyumlu, doğal halini geri kazanmasına yardımcı olur. 5 elementimizi dengelemek, ihtiyacımız olan elementleri sağlığımıza tamamlayıcı ve iyileştirici olarak katmanın bir yolu da aromaterapidir.

Hepimiz doğum anında aldığımız etkilere bağlı olarak elementlerden oluşuruz. Çin Astrolojisi ile doğum tarihimiz, element bilgisine dönüştürülerek kişinin ihtiyacı olan elementler belirlenir. Bu elementlere karşılık gelen aromatik bitkilerin esansiyel yağları günlük hayatta kullanılarak, fiziksel, zihinsel, duygusal denge yakalanabilir.…

Kadim bilgilerin ışığında, doğanın şifalı yönünü harmanlayarak, kişilere özel, günlük hayatlarında kullanabilecekleri aromatik bitkilerin esansiyel yağlarını hazırladık… Siz de ihtiyacınız olan elementlerin yağlarını kullanarak Beden-Ruh-Zihin bütünlüğünüzü ve dengenizi kurabilirsiniz…

Ağaç elementi hayat yolculuğumuzda yeni gelihmelere, canlılığa, girişimciliğe, iyimserliğe ve umuda destek verir. Ağaç elementinin dengesizliğinde ortaya çıkan en belirgin durum kontrolü kaybetme hissi ile birlikte öfke ve hayal kırıklığı halinin artmasıdır.

Ürün Bileşenleri: Sedir Uçucu Yağı (Cedrus atlantica), Limon Çimi Uçucu Yağı (Cymbopogon citratus), Nane Uçucu Yağı (Mentha piperita), Aspir Sabit Yağı (Carthamus tinchtorius), Susam sabit yağı (Sesamum indicum), Vitamin E.

Toprak elementi yaşamın içinde kişinin tüm potansiyeli ile uyanık ve var olmasına destek verir.

Toprak elementinin dengesizliğinde ortaya çıkan en belirgin durum kaygı halinin artmasıdır.

Ürün Bileşenleri: Biberiye Uçucu Yağı (Rosmarinus officinalis), Lavanta Uçucu Yağı (Lavandula intermedia), Paçuli Uçucu Yağı (Pogostemon cablin), Aspir Sabit Yağı (Carthamus tinchtorius), Susam sabit yağı (Sesamum indicum), Vitamin E.

Metal elementi yaşamın içinde ilerlerken gereksiz ve eski olanın bırakılmasına, yeni deneyimlerin kabul ve uyumuna destek verir. Metal elementinin dengesizliğinde ortaya çıkan en belirgin durum dış dünyaya ilgisizlik ve hüzün halinin artmasıdır.

Ürün Bileşenleri: Bergamot Uçucu Yağı (Citrus bergamia), Mercanköşk Uçucu Yağı (Origanum marjorana), Sığla Uçucu Yağı (Liquidambar orientalis), Aspir Sabit Yağı (Carthamus tinchtorius), Susam sabit yağı (Sesamum indicum), Vitamin E.

Ateş elementi bize, dış dünyaya katılmak, sağlıklı ilişkiler kurmak, yaşamla ilgili istek, heyecan ve mutluluk duymak için destek verir. Ateş elementinin dengesizliğinde ortaya çıkan en belirgin durum hayata karşı isteksizlik, mutsuzluk, huzursuzluk halinin artmasıdır.

Ürün Bileşenleri: Ardıç Uçucu Yağı (Juniperus communis), Limon Uçucu Yağı (Citrus limon), Tarçın Uçucu Yağı (Cinnamomum zeylanicum), Aspir Sabit Yağı (Carthamus tinchtorius), Susam sabit yağı (Sesamum indicum), Vitamin E.

Su elementi hayat yolculuğunun bilinmezleri karşısında ayakta kalabilmek için, mücadelemize ve bilgeliğimize destek verir. Su elementinin dengesizliğinde ortaya çıkan en belirgin durum korku, şüphe ve güvensizlik halinin artmasıdır.

Ürün Bileşenleri: Mandalina Uçucu Yağı (Citrus reticulata), Itır Uçucu Yağı (Pelargonium graveolens), Ylang Ylang Uçucu Yağı (Cananga odorata), Aspir Sabit Yağı (Carthamus tinchtorius), Susam sabit yağı (Sesamum indicum), Vitamin E.

X