kasım, 2019

02kas(kas 2)09:0003(kas 3)13:305 ELEMENT İLE DENGELEN5 ELEMENT İLE DENGELEN

Daha fazla

Etkinlik Detayları

5 ELEMENT İLE DENGELEN

TARİH: 02 Kasım Cumartesi – 03 Kasım Pazar

YER:  Villagepark Resort & Spa

İshaklı Köyü Ayazma Mah. No:19 Beykoz-İstanbul

 

ETKİNLİK KONUSU:

Doğanın kucağında, sonbahar mevsiminin arınma ve temizlenme enerjisi ile birlikte , kendi “Doğal” ını bulmak üzere yola çıkacak, kendinle 2 gün baş başa kalarak beden, zihin ve kalp farkındalığın ile yaşam enerjini arttırıp, fazla yüklerini bırakacak, doğal dengeni bulup, kendini yeniden keşfedeceksin…

5 ELEMENT ÇALIŞMASI ile potansiyelini, ilişkilerini, kariyerini, hedeflerini görecek; kendi elementini ve özelliklerini bilecek, güçlü ve zayıf yanlarını tanıyacak ve kendinle ilgili bir farkındalık kazanacaksın…Yaşamının her alanında, bilinçli adımlar atabilecek, kendinle edindiğin bu bilgileri hayat yolculuğunda pusula olarak kullanabileceksin….

Elementine göre hayatını dengelemek için, sana uygun AROMATERAPİ yi öğrenecek, duygusal dengeni sağlamanın, doğadan gelen yönünü keşfederek uygulama yapabileceksin…

Sınırsız potansiyeline ve hayat amacına ev sahipliği yapan ve ruhunun derinliklerinde gizli olan “Yaratıcı Benliğine” yüreğin ile seçtiğin resim ve imajlarla ulaşarak; özlemi ile yanıp tutuştuğun ve hayal ettiğin hayatın için müthiş bir rehber olacak olan VİZYON PANO nu oluşturacaksın…

YOGA ve MEDİTASYON ile bedenin ile bağlantı kuracak, zihnini ilkbaharın etkisiyle sakinleştirecek, düşüncelerinin fazlalıklarından kurtulup yenilere ve yeni başlangıçlara yer açacaksın…

 

PROGRAM DETAYLARI

02 Kasım Cumartesi

Otelde buluşma

Tanışma

5 Element Atölyesi

Yemek

Vizyon panosu çalışması: Hayaller Gerçek Olsun!

Yoga ve Meditasyon çalışması

Kişiye Özel 5 Element yorumu

Yemek

Çember saati: Bana Seni Anlat!

 

03 Kasım Pazar

Yoga ve Meditasyon çalışması

Kahvaltı

5 Element ve Aromaterapi Atölyesi

Yemek

Otelden ayrılış.

 

KONAKLAMA VE ATÖLYE ÇALIŞMALARI ÜCRETİ

950 TL + KDV     Atölyeler dahil ÇİFT KİŞİLİK kalışta 1 gece için Kişi Başı

1250 TL + KDV   Atölyeler dahil TEK KİŞİLİK kalışta 1 gece için Kişi Başı

Bütün kalışlar Matsu Houses odalarında olacaktır.    www.villagepark.com.tr

 

Fiyata dahil olanlar:

Otel Kalış

Tüm Atölyeler

Cumartesi öğlen ve akşam yemeği ve ara ikramlar.

Pazar günü kahvaltı ve öğle yemek + ara ikram.

 

%10 erken ödeme indirimi için son gün 07 Ekim 2019’dur.

 

Not: MATSU SPA kullanımı isteyenler otelden direkt rezervasyon yaparak % 15

indirimli olarak kullanabilirler…  www.matsuspa.com

 

KAYIT

Kayıt için info@madeinfengshui.com adresine mail gönderebilirsiniz…

Not: 5 Element çalışması için doğum tarihinizi, saat-gün-ay-yıl olarak bildirebilirsiniz.

 

MADEINFENGSHUI

Mimar- Feng Shui ve Çin Astrolojisi Danışmanları

1970 yılında İstanbul’da doğan Banu Olcay Akkiprik ise Sankt Georg Avusturya Kız Lisesinin ardından  Mimar Sinan Üniversitesi Mimarlık Fakültesi’nden mezun oldu. Viyana Teknik Üniversitesinde Yüksek Lisans eğitimini tamamladıktan sonra Türkiye’ye döndü.

1970 yılında İstanbul’da doğan Bahar Pardorokes Notre Dame de Sion Fransız Kız Lisesinin ardından Mimar Sinan Üniversitesi Mimarlık Fakültesi’nden mezun oldu. İstanbul Teknik Üniversitesinde yüksek Lisans eğitimini tamamladı.

2012 senesine kadar, çeşitli mimari ofislerde, yurtiçi ve yurtdışı projelerde, daha sonra da kendi kurdukları B Design Mimarlık şirketlerinde aktif olarak beraberce çalıştılar. 2013 senesinden itibaren ise kişileri, yaşadıkları mekânlar ile uyumlayarak mekânları düzenleme fikri gelişmeye başladı…

2013 senesinden itibaren mesleki bilgilerine, Feng Shui öğretisini eklemeye karar verdiler. Önce IFSA ( International Feng Shui Association) Türkiye temsilcisi Master Esra Koyuncu’nun eğitimlerini tamamladılar. Daha sonra Grand Master Raymond Lo’ dan Klasik Feng Shui, Çin Astrolojisi ve I Ching eğitimlerini alarak  danışmanlık derecesi kazandılar. Beraber “madeinfengshui” şirketini kurdular… O günden beri, ev ve işyerlerine, profesyonel Feng Shui ve Çin Astrolojisi danışmanlık hizmeti vermeye devam ediyor, mekânları, sahipleriyle dengeli hale getirmeye çalışıyorlar. www.madeinfengshui.com

MELTEM KURTSAN

Eczacı ve Herbafarm Kurucusu

1982 yılında İstanbul Üniversitesi Eczacılık Fakültesi’ni bitirdi. Eğitimine, Farmakognozi Ana Bilim Dalı’nda Fitoterapi Yüksek Lisans Programı ile devam etti.

2017 yılında Bezmialem Üniversitesi Klinik Aromaterapi Eğitimi’ni tamamladı. 2018 yılında T.C Sağlık Bakanlığı’nın sertifikalı Homeopati Eğitimi’ne katıldı.

2019 yılında Amerika Aromaterapi Derneği NAHA’nın (National Association for Holistic Aromatherapy) bölge direktörü seçildi.

 VİCDAN MERTER, CPCC, ACC

Yönetici ve Takım Koçu, Fasilitatör

Vicdan dünyanın ileri gelen koçluk okullarından CTI-Coaches Training Institute’tan CPCC ve ICF-International Coach Federation’dan ACC ünvanını alarak akredite olmuştur. CRR-Center for Right Relationship’ta Organization and Relationship Systems Coaching-İlişki Sistemleri &Takım Koçluğu programı ile Jungian Coaching School koçluk programının yanısıra; 10 ay süren CTI Liderlik Programını; Center for Creative Leadership’ten “Yenilikçi Liderler Programını” ve Landmark’tan “Landmark Forum”, “Advanced Training” ve “Integrity” programlarını tamamlamıştır.

ICF-International Coach Federation üyesi olan ve 2017 yılında Türkiye CTI Co-Active Topluluğu Eş Başkanlığı görevini yürüten Vicdan, çocuk hakları ile bilinçlendirme için  www.humanium.org  ile birlikte Rwanda’da gönüllü çalışmalar yapmaktadır.

 GİZEM ERDEN

Yoga Eğitmeni
Yogayla 2000 yılında Ankara Devlet Konservatuvarı Dans bölümünde okurken tanıştı. Yoga asanalarını teknik dans derslerinde esneme ve güçlenme hareketleri olarak uyguladı. 2012 yılında yogada derinleşmek üzere Yoga Şalada Alexis Gulliver ile 200 saat 2014 yılında Hart Lazer ile 100 saatlik eğitmenlik eğitimlerini tamamladı. 2017 yılında Hindistanın Mysore şehrinde bir ay ashtanga yaptı. Halen yoga dersleri vermekte ve aynı zamanda bağımsız koreograf olarak çalışmaktadır.

 

 

Saat

2. kasım (cumartesi), 09:00 - 3. kasım (pazar), 13:30

Konum

Villagepark Resort&Spa

İshaklı Köyü Ayazma Mah. No:19 Beykoz-İstanbul

Yorum Yok

Sorry, the comment form is closed at this time.

X